Pavisam priecīgi svētki Brenguļu sākumskolā

Šoreiz rakstu par pavisam parastām lietām, kas darītas ar milzu jūsmu un radījušas sajūtu, ka nevis gaidām no citiem, bet paši varam būt rūķi, kas iepriecina citus, arī sev gūstot prieku. Šis mazais vārds – prieks – jau arī ir visa sākums. Tad nu tagad, kad klāt ziemas saulgriežu laiks, kad nakts, šķiet, tik gara, bet diena īsa un tumša, mūsu skolā ir pavisam citādi. Pavisam dzirkstošs prieks ir ienācis un gaismu katrā sirdī un visā mājā iededzis. Mazas un lielas rokas novada mūža gudrajiem ļaudīm ir apsveikumus darinājušas, dāvaniņas saiņojušas, smaržīgām piparkūkām māju daiļojušas. Kaut laukā nav sniegs, tomēr sirdīs mums prieks, jo bērni kopā ar vecākiem neparasti skaistus un izteiksmīgus sniegavīrus veidojuši. Tie tagad lielīgi gozējas kārtīgā sniega ļaužu parādē. Arī skolotājas šogad pavisam priecīgi gaisu pieskandinājušas dziedāt mācīdamās. Nu tik koncertā būs ko dzirdēt! Ikkatrā skolas stūrītī var dzirdēt notis draiskojamies, jo arī bērni, kad mācību grāmatas aizvēruši, deju rakstos kājas cilājuši un ziemīgas dziesmas treļļojuši. Jaunos sportistus priecīgi pārsteidzis mūsu treneris Sandis, katram mazajam censonim dāvājot piparkūku, kuru rotājis ar cukurotu basketbola bumbu. Un mūsu pavārītes no katliem un pannām gardākos ēdienus laukā cēlušas, lai ēdējiem vareni spēki krājušies. Sirsnīgās apkopējas rītos un vakaros tīrījušas, berzušas un pucējušas- nu mūsu skola starot staro! Ja visi tik priecīgi svētkus gaida, tad tumsa mūs nenobaida!
Lai svētkos bērni mums apkārt un bērns arī katrā no mums!
Sandra Kaufmane

12-2015-1 12-2015-2 12-2015-3 12-2015-4 12-2015-5

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: