Par pirmssvētku darbiem, kas jāpadara, jautājumiem, kuri jāuzdod, un pieturu pirms tālākā ceļa

adv vainagsViena pēc otras iedegas adventes sveces, kalendārā uzšķirta pēdējā mēneša lapa, gada tumšākajam laikam tūlīt tūlīt būsim tikuši pāri. Vēl tikai jāizsver un jāizvēta, kas paveikts, kas sasniegts, par ko prieks un lepnums, lai ziemassvētku rūķiem, vecītim vai kas nu uz kurām mājām un skolām nāks, vieglāk saprast, cik pilns dāvanu maiss gādājams. Vēl ir brīdis laika padomāt, kas būs tālāk darāms, un ķerties pie tā, kas pavisam steidzami sadarāms, lai svētki atnākot atrod nokoptāku darāmo darbu sarakstu un smaidīgākas sejas. Dažas ierosmes pārdomām Aijas Tūnas rakstā “Par pirmssvētku darbiem, kas jāpadara, jautājumiem, kuri jāuzdod, un pieturu pirms tālākā ceļa” laikrakstā “Izglītības un Kultūra”. Aija_Tūna_par_jautājumiem_pirms_Ziemassvētkiem_IK_21_03_12_15.18

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: