Katrīnas dienas tirdziņš Briežuciema skolā

IMG-20151127-WA0029Briežuciemā gandrīz viss pa vecam. Darbojamies, strādājam, mācāmies kopā ar bērniem. 30. novembrī skolā tika iededzināta pirmā Adventes svece ar domu – domāt labas domas, darīt labus darbus, uz naidu atbildēt ar labu, tā kopā pārveidojot pasauli, visiem kopā un katram atsevišķi. Savukārt 27. novembrī Briežuciema pamatskolā notika Katrīnas dienai veltīts tirdziņš, kurā skolēni pārdeva pašu ražotās un gatavotās preces. Katrīndienas tirdziņš ir viena no tradīcijām, kas skolā tiek kopta jau vairāk nekā 10 gadus. Šogad tirdziņu organizēja Skolēnu pašpārvalde. Interesenti varēja iegādāties ļoti dažādas un pat ekstravagantas preces un ražojumus. 8.klases skolniece Līna kā katru gadu piedāvāja brīnumgardas tortes, mājās krāsotu dziju, šarmantas rotaļlietas no dzijas un filca. Nepārspējami bija viņas gatavotie multiplikācijas filmu varoņi Minjoni, kurus tik ļoti iemīļojuši dažādu vecumu bērni. Arī kaltētās baravikas atrada savu īpašnieku. 7.klases skolniece Aleta tirgoja dažādus Adventes vainagus. 9.klases skolniece Ilze pārdeva ļoti garšīgas pašas gatavotas konfektes snikerus, kuru recepti jau vairākus gadus tur stingrā noslēpumā.

Skolotāja Vija piedāvāja pašceptu baltmaizi un tikko no cepeškrāsns izņemtas vēja kūkas, kuru vilinošā smarža piepildīja visu zāli. 8.klases skolēns Valfrīds, 6.klases meitenes Evita un Madara piedāvāja vafeles, garšīgu morsu, dažādas kūciņas un cepumus. Varam droši apgalvot, ka tirdziņš izdevās godam!

Esam maza lauku skola un pasākumi izdodas tāpēc, ka jūtamies stipri un nesalaužami savā garā. Dzīvojam kā viena ģimene un lieliski sadarbojamies savā starpā.

Silvija Ločmele

IMG-20151127-WA0003 IMG-20151127-WA0028 IMG-20151127-WA0033

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: