Ideju darbnīca Tirzā

ideju-darbnica-2015-decGada nogalē Tirzas pagasta NVO un iestādes aicina iedzīvotājus uz Ideju darbnīcu. Ikviens ir gaidīts uz sarunu par mūsu iespējām un vajadzībām. Kad pirms mēneša biedrības “”KāpNes”” un Tirzas pagasta attīstības biedrības (TPAB) aktīvs pie apaļā galda sprieda, kā dzīvot tālāk, radās daudz labu domu kopīgiem darbiem un priekšlikums sanākt lielākā pulkā, lai pastāstītu, ko labu savai kopienai ir devušas abas biedrības (TPAB – 11 gadu, “”KāpNes”” – 5 gadu laikā), atskatītos uz iedzīvotāju forumos izteiktajiem priekšlikumiem, vienotos, kādus darbus gribam un varam paveikt paši tuvākajā un tālākajā nākotnē.

Vienlaikus tā būtu arī tikšanās ar biedrību “SATEKA” par LEADER programmas iespējām uzņēmējiem, NVO un citiem interesentiem un iespēja pastāstīt par Moldovā gūto pieredzi, kas lika citām acīm paskatīties uz mūsu pašu vajadzībām un iespējām. Redzētais ciemats kļuva par iedvesmas avotu, jo tur viss, ko mācījāmies  projektā, tiek darīts, maksimāli “ejot pie cilvēka”, un to var just ik uz soļa. Savā ziņā arī ideju darbnīca radās Moldovas brauciena pacēlumā. dec2015

Šī ir viena no abu NVO kopīgām iniciatīvām. Iedzīvotāju forumi, sporta aktivitātes jau iepriekš tika organizēti, apvienojot spēkus, bet 2. decembrī ar kopīgu stendu piedalījāmies NVO ideju tirdziņā Gulbenē.

Svetlana Ziepniece

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: