Raibu raibie rudens darbi Salnavas pamatskolā

putraAtsācies skolas laiks. Mēs čakli esam ķērušies pie mācībām, pasākumu plānošanas, tradīciju saglabāšanas un pilnveidošanas aktivitātēm mūsu skolā.  Šogad par Miķeļdienas svinēšanu un Miķelīša godināšanu jau sākām domāt vasarā. Septembrī skolā varēja aplūkot izstādi – „ Mana vasara puslitra burciņā.” Īpaši aktīvi bija jaunāko klašu skolēni, viņu vecāki un skolotāji. Burciņās bija satupuši gan vasaras augļi un dārzeņi, gan kaltētie ārstniecības augi, gan graudi un pākšaugi, gan smiltis un akmentiņi. Vecāki un skolotāji bija pacentušies arī par burciņu noformējumu – pašdarināti (izšūti, pērļoti, tamborēti) vāciņu pārklāji. Tā kā oktobris visā valstī tiek pasludināts arī par PUTRAS mēnesi, tad arī mēs centīgi putrojām visu šo laiku. Esam skolā izgatavojuši paši savu, garšīgāko putras, recepšu grāmatu. Bērni rakstīja un noformēja katrs savu recepti, jo vēlāk, darbojoties lielā komandā, tika izveidota grāmata. Starpbrīžos uz sava iemīļotā paklāja minējām mīklas par graudiem, dārzeņiem, augļiem, analizējām sakāmvārdus un parunas par putru.

 Noslēguma PUTRINGS mums bija īsi pirms rudens brīvdienām 24.oktobrī, kad skolā sarīkojām radošo dienu – ar debatēm par HELLOWEEN svētkiem, svecīšu vakariem, veļu godināšanu, ar puzļu likšanas sacensībām, ar ķirbju putras ēšanu, spēlēm, rotaļām un dejām.

 Nākošais mēnesis mums paies tādās patriotiskās noskaņās un Latvijas krāsās. Esam jau nedaudz pieskārušies šai tēmai, izveidojot skaistu Latvijas karti ar savām vēlmēm un iecerēm, kuras pilnveidosim un piepildīsim šajā mācību gadā.

Un te – 9. klases skolēnu novēlējums savai skolai:

Lai skolai nekad netrūkst skolēnu un skolotāju! Lai gaisā vienmēr virmotu mācību darba un ārpusstundu nodarbību atmosfēra un noteikti- pusdienu smaržas arī!

Lai skolā vienmēr daudz gaišās krāsas( gan tiešā, gan pārnestā nozīmē)! Lai skolas pagalmā un gaiteņos, klašu telpās allaž iespīd saule! Lai vada patiesa sirsnība skolotāju,audzēkņu un tehnisko darbinieku vidū!

Lai neviena dvēselīte nesalst! Neskoposimies dāvāt cits citam prieku!

Lai mums visiem izdodas!

Indra Punane

DSC00871 DSC00879 DSC00921 DSC00936 DSC00953 karte

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: