Par labajiem darbiem. Sev, citiem, mums visiem – Latvijai par prieku

DSCN5389Dzīvē tik tuvu un cieši saistīti atrodas kontrasti un pretmeti. Tāpat kā zeltainās lapas, laikā nenokoptas, kļūst par slīdīgiem dubļiem, kas gan skatu bojā, gan drošību apdraud, arī nedarītie un nepadarītie darbi, nerisinātās un neatrisinātās problēmas mūs pamazām grauž un grauž, radot nepabeigtības un nepārliecinātības izjūtu. Tāpēc svarīgi, ka kāds nāk talkā. Tad kopā kaut kas var tapt, un tad būs iemesls priekam un svinēšanai, jo, kā saka Ziedonis, „Ja neko necels, nebūs spāru svētku”. Šogad jau septīto gadu labdarības organizācija “Palīdzēsim.lv” atgādina visiem par labestības spēku un rīko akciju “Labo darbu nedēļa”, kas notiks no 12. līdz 18. oktobrim, ievadot gatavošanos Latvijas valsts simtgadei, tāpēc jo svarīgāk piedomāt, kā veicināt vienotību un saliedētību savā kopienā un visā valstī, kā spēcināt paaudžu saites, kā kopt to, kas bijis un ir, un radīt to, kas vajadzīgs un dzīvos tālāk. Par to, kā domāt par labajiem darbiem, lasiet Aijas Tūnas rakstā laikraksta „Izglītība un Kultūra” jaunākajā numurā. Aija_Tūna_labie_darbi_IK_17_08_10_15-5 Par attēlu paldies Brocēnu jauniešiem, kuri labos darbus dara vai ikdienas.

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: