Lai Skolotājam skaista katra diena!

rudens ziediKo vēlēt Skolotājiem laikā, kad visapkārt skan tik daudz labu vārdu? Ja nu vienīgi – esiet iedvesmas avoti, iedvesmojoties no saviem skolēniem! Esiet tie, kuri dziedē un palīdz lāpīt caurumus – dzīvēs un zināšanās. Smejieties par bērnu jokiem, bet nesmejieties par pašiem bērniem. Dariet savu darbu profesionāli un no sirds, un saglabājot atvērtu prātu. Cilvēki ar atvērtu prātu neuzspiež citiem savus uzskatus un arī neiet citu pavadā. Viņi atzīst visas dzīves perspektīvas un izpausmes, mierīgi turpinot darīt savu izvēlēto lietu. Tie ir skolotāji, kuriem nav jāgaida „paldies” pēc gadiem. Tie ir savu skolēnu mācīšanās un augšanas ceļabiedri tagad, kad palīdzība nepieciešama; kad pakāpieni augsti un dubļos slīd kājas, un elpa aizsitas no tempa, un saule spīd acīs, bet no spēles izkrist un mērķi pazaudēt nedrīkst. Vairāk lasiet Aijas Tūnas rakstā laikrakstā “Izglītība un Kultūra”:  Aija_Tūna_Par skolotāju-IK_16_24_09_15.5

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: