Aktīvs rudens Tirzas pamatskolā: smejamies, nopietni spriežam un lolojam cits citu

oktOktobris Tirzas pamatskolā ir sācies raibs kā rudens lapas. Aktīvi darbojas gan skolēni, gan pieaugušie. Skolēni Tirzā saprot, ka, ja kaut ko ļoti gribas, tad jāķeras pie darba. No vecākajiem brāļiem un māsām padzirdējuši par jautrajām ‘fukšu’ ballēm, 5. klases skolēni ņēmās sarīkot arī savu šī interesantā pasākuma versiju. Ir tikai viens noteikums – saģērbties atbilstoši dienas tēmai, piemēram, kā mazulīšiem, indiāņiem vai mafijas pārstāvjiem. Pasākumā piedalījās un skolas dzīvi interesantāku padarīja liels skaits aizrautīgo skolēnu. Prieks, ka skolēni nebaidās uzņemties iniciatīvu un organizē kaut ko tādu, kas pašiem sagādā lielu prieku! Skolēni turpināja arī skolotāju dienas tradīciju, kuras laikā iniciatīvu un atbildību par skolu uzņemas 9. klases skolēni. Rīts sākās ar labu vārdu teikšanu un puķu pušķu jūru, un skolotājiem tika dota iespēja atvilkt elpu un iejusties skolēnu ādā un prātā. Šogad 9. klasei palīdzēja arī pieaugušie – skolotāju lomā varēja iejusties arī skolas darbinieki un pagasta bibliotekāre. Paldies 9. klasei par lieliski organizēto dienu!

Oktobra pirmajā nedēļā par skolas dzīvi sprieda arī vecāku pārstāvji. Skolas padomes sēdē tika spriests par lauku skolām un to izglītības kvalitāti vienojoties, ka kvalitatīva izglītība ir tāda, kuru iegūstot bērns spēj:

  • iekļauties sabiedrībā, komunicēt un saprasties;
  • argumentēt, izteikt viedokli;
  • turpināt savu izglītību;
  • atrast darbu un tajā noturēties;
  • saprast un izpildīt uzdevumus, ievērot noteikumus.

Padome secināja, ka mūsu skola strādā, lai nodrošinātu iespēju iegūt kvalitatīvu izglītību!

Oktobrī turpināsim tikpat sparīgi, piedaloties karjeras nedēļā, labo darbu nedēļā un citos konkursos. Par to pastāstīsim vēlāk.

Ziņas no Tirzas apkopoja Anete Ziepniece

okt2 okt3 okt 1

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: