Spēka un prieka vārdi, jauno ceļu uzsākot

pukes„Lai bērniem ir labi tajā skolā, kur viņi mācās, un lai skolotājiem un vecākiem pietiek vēlmes, spēka un talanta būt blakus īstajā brīdī!”. Tāds jaunā skolas gada vēlējums no Tirzas pamatskolas direktores Svetlanas Ziepnieces. Savukārt Salas pamatskolas direktore Valentīna Liniņa savējo vārdā novēl šādi: „Paskaties visapkārt, ieraugi pats savu lidojumu un uzsāc mācību gadu ar tauriņa vieglumu!” Es vēlos piebilst: lai ražīgs, ražens un priecīgs jaunais mācību gads visiem un ikvienam Jūsu skolās un kopienās! Un atcerieties par iespēju „zvans vai epasts draugam”; atcerieties par iedvesmas un ideju apmaiņas vietu pārmaiņu skolu lapā; esiet devēji un ņēmēji un turpiniet parādīt un pierādīt sev un pasaulei, ka labais ir spēcīgāks par vienaldzību un ļaunumu un ka cilvēku vajadzības ir svarīgākas par bezkaislīgiem aprēķiniem. Laimīgu jauno mācību gadu – dzīvē un skolā! Dzīves skolā.

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: