Par testiem, jautājumiem, ļaušanos mācīties un saprašanu, ko un kā vērtēt

kļavu lapasPirmā septembra ziedu kalni nokopti, svētkus nomaina ikdiena, un tā nu ir ne mazāk raiba (bet, cerams, ka arī ne mazāk koša) kā rudenīgie ziedu un lapu pušķi. Šajā raibumā un košumā gadās arī pa dadzim, rozes ērkšķim vai pumpuram, kas neveras vaļā mūsu ieplānotajā laikā un tempā, un tad jāsaprot, vai esam gana pacietīgi, gana sirdsgudri un profesionāli, un cik labi protam tikt galā ar šīm situācijām. Tie ir tie ikdienas piedāvātie testi – ne tikai mācību satura ietvaros, bet arī ģimenē, profesionālajās, draugu un kolēģu attiecībās; visās tajās situācijās, kad ierastais, iecerētais, sagaidītais nenotiek pēc mūsu scenārija. Kas tad notiek? Par to lasiet Aijas Tūnas rakstā jaunākajā laikraksta „Izglītība un Kultūra” numurā.Aija_Tūna_Par-testiem-jautājumiem-IK_Nr15_10_09_15.5

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: