Mīļie, laiks laukiem! Iespēja izzināt, lepoties un uzvarēt

laiks laukiem_2Nule sācies un līdz 30. oktobrim risināsies konkurss „Laiks laukiem 2015”, kurā aicinām 1. – 12. klašu skolēnus aktīvi izzināt pašiem un pastāstīt citiem par to, kas notiek mūsdienīgos laukos. https://www.youtube.com/watch?v=WfO0k156Ry0 Konkursa mērķis ir sekmēt gan pašu skolēnu, gan Latvijas sabiedrības kopumā izpratni par dzīves un nodarbinātības iespējām 21. gadsimta laukos. Labāk iepazīstot, var labāk saprast, kā turpmāk veicināt uzņēmējdarbību un lauku tūrismu, kur pielikt roku un darīt pašam. Ja jau konkurss, tad arī balva – saturiski atbilstošāko un radošāko darbu autoriem ekskursija visai klasei 500 EUR vērtībā. Pētiet pievienoto konkursa nolikumu un – aidā, ārā no klases! Laiks laukiem! LL_NOLIKUMS_1-6.klasem LL_NOLIKUMS_7-12.klasem Informācija- Laiks laukiemlaiks laukiem_finalLogo

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: