Kusa: pamācām cits citu un mācāmies paši

muz istabaMultifunkcionālais centra „1.stāvs”, kas pirms vasaras atvaļinājumiem aktīvas darbošanās – pašu veikta kosmētiskā remonta – rezultātā ieguva jaunu izskatu, atkal rosības pilns. Šodien darba dienu beidzu ar tādu labu sajūtu – guvu patiesu baudu par to, kas mūsu 1. stāvā notiek. Šobrīd ļoti aktuāla ir Mūzikas istaba, jo daudziem gribās tajā darboties. Nedaudz jāpieskata, lai šī darbošanās ir mērķtiecīga, bet katru dienu, arī šodien notiekošais, to ļoti labi pierāda. 5.klases puisis Reinis šodien piesēdās pie sintezatora. Pamudināju, ka nu tik jāsāk mācīties spēlēt. Nepagāja ne stunda, kad Reinis jau spēlēja dziesmu “Piena ceļš”. Liela interese ir arī par citu mūzikas instrumentu apgūšanu, piemēram, Markuss mācīja saviem klasesbiedriem pirmos ģitāras akordus. Labākais ir tas, ka šajā istabā ir nepieciešams, ka viens otru pamācām, ka mācāmies un apgūstam ko jaunu paši un palīdzam citiem. Pēcpusdienā uz savu pirmo nodarbību atnāca mazie bērni, lai piedalītos aktivitātē “Dziedāsim un muzicēsim kopā ar Simonu”. Pēc mazajiem dziedātājiem uz kopīgu dziedāšanu sanāca arī dāmas. Un kur nu vēl jauniešu sarūpētas un gatavotas vakariņas – ar garšvielām cepeškrāsnī cepts līnis (labi, ka mums ir kārtīgi makšķernieki)!
Aronas pagasta mājas lapā atrodami raksti par Mūzikas istabas atklāšanu un tuvākajam laikam paredzētajām aktivitātēm http://aronaspagasts.lv/jauns/pro.php?p=23&cd=2&/Muzikas-istabas-atklasanas-pasakums-Kusa un http://aronaspagasts.lv/jauns/pro.php?products_id=22
Brauciet ciemos!

Iveta Kaparkalēja Kusā

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: