Palīdzēt otram – tā nav ekstra: Briežuciemā talko

talkaŠī vasara mums Briežuciemā padevusies intensīva ar dažādām lieliskām aktivitātēm un atvaļinājumu neizjūtu. Viss ir saplūdis patīkamā darbīgā, ar bērnu čalām piepildītā laikā, kurā arī saules beidzot ir pārpārēm. Pie mums kārtīgi darbojas Mobilā riteņbraucēju brigāde, esam ciemojušies lieliskajās Kaldabruņās, kur bijusī skoliņa pārvērtusies par tik darbīgu, skaistu un dabīgu mājvietu vietējai kopienai, ka idejas un iedvesmu no viņiem var smelties kaudzēm. Un nekādu norādījumu no augšas – pašu iniciatīva, gribēšana, prasme darīt kopā un drosme  parādīt, ka lauki nav mirstošs dinozaurs, bet gan dzīvs un darbīgs organisms! Kopā ar savas skoliņas skolēniem esam bijuši talkā Baltinavas draudzes mājai sakraut malku šķūnī. Un neviens bērns nerunāja par naudu, par to, ka man nav laika, kas man par to būs, vai tad paši nevar sakraut un tāda stila gaudu dziesmas, jo palīdzēt otram – tā nav ekstra, tai jābūt sabiedrības normai. Nenovērtējama alga reizēm ir arī GANDARĪJUMS par paveikto. Ak, jā, mūsu pašu biedrības telpās notiek remonts, un tur mēs iekārtosim omulīgu telpu, kur var tikties un iet dzert kafiju un tēju visi, kuriem ir par ko runāties.

Talkojam visi kopā, lieli un mazi, arī mani trīs dēli Aleksandrs, Artis un Jēkabs un meita Patrīcija, kura šoreiz piestrādāja par fotogrāfi, neaizmirstot arī par selfijiem.
Ar  saules tveices piesildītiem sveicieniem Silvija Ločmele Briežuciemā

talka-1 talka-2

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: