Mazi, bet lieli: Īpaša diena tik ļoti Īpašajos Brocēnos

ratini3Svētdiena, 16. augusts, Brocēnos bija īpaša diena 24 ģimenēm ar mazuļiem, kuriem bija iespēja gan doties 6 km garā ratiņu pārgājienā „Mazi, bet lieli” no Brocēniem, līdz atpūtas bāzei „Radi”. Galapunktā visas dienas garumā notika dažādas aktivitātes ģimenēm ar mazuļiem, piemēram, radošās darbnīcas, kur vecāki ar mazuļiem varēja radoši izpausties gan gleznojot, gan gatavojot piena kokteiļus, zīmējot nozīmītes. Dalībnieki varēja iepazīties ar attīstošo rotaļlietu ražotājiem „Smilšu lampas”, piedalīties hennas tetovēšanas darbnīcā un foto darbnīcā. Īpaša nozīme bija „Vēlējumu balonu mazulim” palaišana gaisā, kurā vecāki uzrakstīja novēlējumu savam mazulim, piesēja to pie hēlija baloniem un palaida debesīs. Dienas gaitā vecākus izglītoja smilšu terapijas jomā, bet vakarā pie ugunskura īpašā atmosfērā jauniešu apvienība „Transcendentale” no Liepājas sniedza muzikālu priekšnesumu ar instrumentiem no visas pasaules. Pēc koncerta gan mazuļi, gan vecāki varēja paši iemācīties spēlēt. Vakara noslēgumā mazuļi ar vecākiem un muzikālo grupu sniedza kopīgu muzikālu uzvedumu. Tā bija Īpaša diena tik ļoti Īpašajos Brocēnos!

Pasākums notika ar  Brocēnu novada pašvaldības atbalstu novada iedzīvotāju iniciatīvām projektu konkursa „Atbalsts Brocēnu novada iedzīvotāju iniciatīvām” ietvaros.

Kristīne Lieldaudziete

ratini2 ratini 1 ratini

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: