Pludmales svētki Izvaltā – apliecinājums pašu varēšanai un darīšanai

3Pludmales svētki “IZVALTA” ir notikuši. Biedrības “ATTĪSTĪBAI” biedri un brīvprātīgie teju piecu gadu garumā ir ieguvuši vērtīgu pieredzi dažādu uzdevumu veikšanā, kā arī pārliecību par saviem spēkiem. Kopienas iedzīvotāji piedzīvo to, ka dzīvi iespējams mainīt uz labo pusi un ka, apvienojoties kopīga mērķa labā, var īstenot šķietami pārdrošus sapņus. Iedzīvotāji viens otram sniedz un saņem dažāda veida atbalstu, apmainās ar pieredzi un zināšanām, veidojas kontakti un sociālie tīkli, kas ir ļoti svarīgi visā pasaulē. Gribu atzīmēt sociālo tīklu nozīmi mūsdienās. Šogad biedrībai nebija līdzekļu Pludmales svētku īstenošanai, bet toties bija iniciatori un brīvprātīgie, kuri nolēma “Svētkiem jābūt!”. Tā četru dienu laikā, tika izplatīta afiša sociālajos tīklos. Jau pirmajās stundās tika saņemti potenciālo dalībnieku telefona zvani.

Pludmales svētku organizēšanai, saņemts tehnisks un materiālais atbalsts no Izvaltas pagasta pārvaldes, z/s “Meža vēji”, z/s “Upmalas”, fiziskām personām Gata Stivriņa un Edgara Stivriņa, mūziku nodrošināja – DJ Reinis.

Daba lutināja ar vasaras siltāko un saulaināko dienu. Pludmales svētku ietvaros notika pludmales volejbola turnīrs, stafetes ģimenēm, darbojās stilizēta šautuve, bija iespēja pavizināties ar laivu. Dienas gaitā Sargavas ezera pludmalē atpūtās un sportoja ap simts dalībnieku. No tiem 16 bija volejbola komandu sastāvā, 25 cīnījās par balvām stilizētajā šautuvē, 20 piedalījās stafetēs, 5 bija brīvprātīgie palīgi Izvaltas jaunieši, pārējie bija skatītāju lomā, kuri pasākuma gaitā mainījās. Visvairāk dalībnieku bija dienas vidū, kad varēja baudīt gan sportiskas aktivitātes, gan ūdens veldzi.

Svētku galvenais notikums bija pludmales volejbols, kas sākās 11.00 un beidzās 18.00. Spēkiem mērojās astoņas komandas no Rīgas, Izvaltas/Rīgas, Izvaltas/Daugavpils, Krāslavas, Aglonas/Dagdas un Izvaltas (“Pipari”, “Sinepes”, “Kramplauži”, “Liepu 6”, “Jasj i Stasjs”, “Vītoli”, “Ģenģereiši”, “Olga tiesā”). Protams, fināla spēles vēroja un apbalvošanu sagaidīja paši izturīgākie skatītāji.

1.vieta – Marta Soldāne un Artūrs Pitrāns,

2.vieta – Jānis Leikums un Juris Rimicāns,

3.vieta – Ilmārs Vītols un Raitis Vītols.

Organizētāju vārdā, vēlos teikt Paldies, katram, kurš līdzdarbojās pasākuma tapšanā, organizēšanā un īstenošanā.

Inga Leikuma

P.S. Savu spēju izmantošana citu cilvēku labā ir laime. Kad mūsu radošās izpausmes sakrīt ar līdzcilvēku vajadzībām, gandarījums un pārpilnība ieplūst mūsu dzīvē. Labi, ja mūsos nav pozīcijas “Kāds man no tā labums?” , bet ir – “Ko es varu darīt?”

Mums bija labi, un citiem ar. Un tas ir galvenais. Un nav vajadzīgs kāds labums vai slava. Man tiešām prieks, ka tik daudzi bija iepriecināti, un paldies, kas veltīts man – bija vīra dāvātā ūdensroze. Tā arī  ir laime.

1 2 4 5

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: