Paaudžu tuvināšanās Briežuciemā

2ritenbrLaikā kad vasara  pie mums ir pašā pilnbriedā, pļavās pie mājas smaržo vīgriezes un madaras, puķu dobēs beidzot zied lilijas., un naktīs mājā  pa atvērtajiem logiem ne lūgta, ne aicināta, bet fantastiski reibinoša nāk iekšā tikko pļauta un mazliet saulē apžuvuša siena smarža, jūnija sākumā Briežuciemā ir uzsākusi darbu Mobilā jauniešu brigāde – Briežuciema jaunieši ar velosipēdiem brauc pie pagasta vientuļajiem senioriem un palīdz ikdienas darbos. Projekta finansiālie atbalstītāji – Borisa un Ināras Teterevu fonds un Balvu novada pašvaldība (!), kura ir piešķīrusi idejas realizēšanai gandrīz 800 eiro! Un sakiet vēl, ka pašvaldība neatbalsta biedrības – tā nav! Divu vasaru garumā 12 jauniešiem būs iespēja nopelnīt mazliet naudas, palīdzot pensionāriem. Idejas patiesais mērķis gan ir dialoga veicināšana starp paaudzēm. Jauniešiem tā ir lieliska iespēja palūkoties vientuļu cilvēku pieticīgajā ikdienā un prast sniegt palīdzīgu roku, senioriem ir iespēja jauniešos ieraudzīt saprotošus draugus un palīgus. Un kā pietrūkst mūsu sabiedrībai? Tolerances un iejūtības vienam pret otru. Esam pārliecināti, ka mūsu  iniciatīva veicinās kā vienu, tā otru.

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: