Par vasaru, brīvdienām un darbiem: viens nav bez otra

vasaraŠoreiz parunāsim un padomāsim par brīvdienām, kas mudina strādāt, un darbiem, kas rada brīvdienas. Padomāsim par 21. gadsimtu, par skolu kā mācīšanās rosinātāju un kopienas sirdi – kam teorētiski tik daudzi piekrīt, bet ko praksē ne tik viegli iedzīvināt. Par skolu, kas ir patiesa dzīvot mācīšanās vieta. Par to, kā izmantot skolas resursus, skolotāju zināšanas un pieredzi un mūsu apkaimes dārgumus, par kuriem atceramies vai izdomājam īpašo stāstus. Par to, kā dzīvot interesantu dzīvi. Kā sadzīvot ar kaimiņiem, kopīgas lietas darot un savstarpēji palīdzot. Kā iepazīt un pieņemt iebraucējus un ienācējus – uz dienu vai turpmāko dzīvi. Kā teica nupat Saldus puses skolu vadītāji, par skolu kā sabiedrības resursu spriežot: ir tik jauki saņemt, un ir tik jauki dot! Ierosmei lasiet Aijas Tūnas rakstu, kas publicēts laikrakstā „Izglītība un Kultūra”. bet vispār – lai šī vasara mums darbu un ideju, atklājumu un atklāsmju, došanas un saņemšanas prieku pilna! Aija_Tūna_par-vasaru-IK_12_18_06_15.5

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: