Baltinavas vidusskola Comenius Skolu partnerības projectā: tikšanās Leipcigā

comenius419.jūnijā Baltinavas vidusskolas delegācija: projekta vadītāja skolotāja Tatjana Bolgarova, skolotājas Agita Zelča un Laura Meščanova, skolēni Dailis Langovskis, Anastasija Bolgarova, Viktorija Kušnire un Edgars Jermacāns uzsāka ceļu uz Vācijas pilsētu Leipcigu, kurā notika pēdējā Comenius Skolu partnerības projektā „Klimata pārmaiņas” iesaistīto valstu tikšanās. Līdz 22. jūnijam  projekta dalībnieki no Vācijas, Čehijas, Polijas un Latvijas prezentēja savus pētījumus par cilvēku ieradumiem attiecībā uz dabas aizsardzību, atkritumu šķirošanu, transporta izmantošanu, izvēlēto apkures veidu un „zaļo dzīvesveidu”. Kopīgi tika izvērtētas arī projekta laikā gūtās atziņas. Brīvie brīži tika pavadīti iepazīstot Leipcigu, tās tuvāko apkārtni, kā arī sarunās, kurās atklājās kopīgais un atšķirīgais mūsu kultūrās. Atpakaļceļā nedaudz apskatījām arī Berlīni, vairāk jau caur autobusa logu, jo lija lietus. Izmantojām iespēju aplūkot „Madame Tussauds” vaska figūru muzeju Berlīnē.

Daudz pozitīvu iespaidu, pieredzi, jaunus draugus ir devis šis projekts. Mūsu delegācijai spilgtā atmiņā paliks arī neparastā Līgo diena un Jāņi, kuru sagaidījām Polijā, nevis kopā ar savējiem. Braucot mājup, visu ceļu „lija kā pa Jāņiem”, kas radīja to sajūtu, ka tuvojamies mājām un projekts ir noslēdzies.

Agitas Zelčas teksts un foto

comenius1 comenius2 comenius5 comenius

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: