Aicinām uz sarunām par sevi, skolu, izglītību un dzīvi Cēsīs

festivāls-LampaAicinajums braukt uz sarunu festivalu LAMPA21. gadsimtā vienīgā pastāvīgā iezīme ir tas, ka viss mainās. Mainās arī tas, kas nosaka cilvēka panākumus dzīvē un ko sabiedrība sagaida no skolas. Smadzeņu darbības pētījumi palīdz saprast, kā notiek mācīšanās un kā labāk to veicināt. Bērni, kuri nekad nav bijuši cieši ietīstīti autiņos, ātrāk un aktīvāk iepazīst apkārtējo pasauli un grib vairāk darboties, mazāk klausīties. No vienas puses, mēs vēlamies, lai viņi joprojām ir paklausīgi, no otras puses – dzīve prasa iniciatīvu, radošumu un uzņēmīgumu, un vislabāk to attīstīt jau no mazām dienām. Ko darīt? Aija Tūna aicina parunāties par to Sarunu festivāla LAMPA ietvaros! Tiekamies 3. jūlijā plkst. 12:30 Cēsīs, Darbnīcu teltī! Sarunas par sevi, skolu, izglītību un dzīvi. Vairāk www.festivalslampa.lv

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: