Palīdzi tapt Sajūtu takai Aronas pagastā!

Sajūtu_taka-page0001 (1)Ja tu esi noguris no vienveidīgās ikdienas un beidzot tev ir apnicis nepārtraukti slidināt pirkstu pa telefona vai planšetes ekrānu, jo jūti, ka acis asaro un vairs nespēj izsekot žilbinošajām krāsām, ir laiks izlauzties no šiem rāmjiem un gribēt kaut ko dabīgāku, veselīgāku, varbūt pat izaicinošāku! Tev ir iespēja pamēģināt atrast savu pieturas punktu „Dabas – sajūtu takā”, noķert pirmo saullēkta mirkli, ar basām kājām sajust akmens pretestību vai kādu spurainu čiekuru ieduramies papēdī, iekrist smaržīgā sūnu paklājā… Biedrība “Aronas pīlādzis” pieteikusi projektu „Dabas – sajūtu taka” Aronas pagastā konkursā “LMT Latvijai”. Balsot iespējams LMT mājaslapā vai, ja esi LMT klients, vari balsot ar īsziņu, nosūtot izvēlētā projekta identifikāciju uz 1668. Balsošanas anketas pieejamas arī Madonas novada pašvaldības administrācijas ēkā 1. stāvā.

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: