Viļakā ar sporta spēlēm veicina sadarbību

apr 4Viļakas pamatskolā 28.aprīlī notika sadarbības sporta spēles 1. – 3. klašu skolēniem kopā ar pirmsskolas izglītības iestādes „Namiņš” sagatavošanas grupas „Raibumiņi”, vecākās grupas „Bitītes” un vidējās grupas „Kāpēcīši” mazuļiem. Kopā sporta zālē sapulcējās apmēram 70 bērni un viņu skolotājas. Pasākumu organizēja sporta skolotāja Inese Rēvalde sadarbībā ar PII skolotāju Gunu Rižanovu.Sporta dienas uzdevumi bija saistīti ar putnu tēmu. Tāpat kā gājputni atlido, tā arī bērni salidoja sporta zālē, lai kopā ar skolotājām atraktīvā un sportiskā veidā brauktu vilcienā, ceļotu zirgu pajūgā, lai nokļūtu mežā. Tur bija jāpārvar dažādi šķēršļi: jāiet pa šauru taciņu, jāpāriet nokritušam kokam, jāpārlec grāvim, jāizlien zem nokrituša koka, jāizskrien strautiņa līklocis, jārāpo pa sūnām, jālec pa purva ciņiem. Pat paši mazākie sportotāji veiksmīgi tika galā ar uzdevumiem. Grūtāk veicās ar putnu mīklu minēšanu.

Nu visi kopā izvingrojāmies meklējot putnu ligzdas. Arī paši bērni salidoja dažādu krāsu ligzdās pa 5, visi patrenējās arī saskaitīšanā. Izveidotās komandas izlozēja putna attēlu, to atminot uzzināja savas komandas nosaukumu. Bērni sacentās stafetēs ar dažādām putnu olām- bumbām, salika tautasdziesmas par putniem. Putni pirms došanās ceļā barojas, un to arī sportisti jautri izmēģināja stafetēs ar čiekuru lasīšanu.

Izkustējušies un saņēmuši sporta dienas diplomus, gardumus un uzlīmes, mazie audzēkņi devās uz savām grupiņām, bet Viļakas pamatskolas skolēni pēc gardām pusdienām uz talku skolas apkārtnē.

Jauki aizvadījuši dienu spriedām, ka noteikti lolosim idejas vēl kādam jautram pasākumam kopā.

Viļakas pamatskolas skolotāja Inese Rēvalde

apr 1 apr 2 apr 3 apr 5 apr 6 apr

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: