Un atkal būs „Nakts Kazdangas pilī”

afisa nakts pilīJau otro reizi Kazdangas pilī notiks interesants pasākums, tiesa, šoreiz gan tikai novada jauniešiem, bet rudenī plānots aicināt arī citu novadu jauniešus. 17.aprīlī Kazdangas tūrisma centrs sadarbībā ar Aizputes IDEJU MĀJAS jauniešiem rīko „Piedzīvo nakti pilī”. Pasākumam var pieteikties jaunieši vecumā no 15. līdz 25 gadiem, kuri dzīvo vai mācies Aizputes novadā. Lai saņemtu organizatoru uzaicinājumu piedalīties pasākumā, jāatnes vai jāiesūta uzrakstīta vai uzzīmēta ideja par to, ko gribētos uzlabot Kazdangā vai tieši Kazdangas parkā. Jauniešiem līdz 18 gadiem piesakoties jāiesniedz vecāku parakstīta atļauja. Pasākuma laikā būs gan kopā būšana ar viesiem – mūziķi un ceļotāju Kārli Kazāku un Mākoņskrējēju Mārtiņu Zvīdiņu, gan fotoorientēšanās ap pili, gan kopīgs ideālais iekštelpu pikniks no pašu atnestajiem produktiem un mūzikas darbnīca, kurā būs viss ap un par mūziku: radīsim, baudīsim un izdejosim. Tad vēl nakts kino un naktsmiers, lai no rīta celtos un pēc pankūku darbnīcas darbiem un baudām dotos mājup.

Jums liekas interesanti? Tad noskatiet tuvāko pili un sekojiet kazdandznieku piemēram!

Paldies par jauko ziņu Birutai Konrādei no biedrības “Kodols”.

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: