Trikātas „Dāvanu darbnīca” uzņem pirmos īstos tūristus

TRikataSvētdien, 12. aprīlī Dāvanu darbnīcā uzņēmām ciemiņus no Jūrmalas puses. Visi esot čakli grāmatu lasītāji, tāpēc bija izvēlējušies gatavot filca grāmatzīmes. Uzcītīgākie, tostarp grupā vienīgais kungs, darbojās ar adatu un diegu, bet tie, kuriem gribējās ātrāku rezultātu, izmantoja karstlīmes pistoli. Jautāti, kā mūs atraduši, viesi atbildēja, ka viņiem esot bijis “slepens bukletiņš”. Sapratām, ka tas bija Valmieras TIC izdotais “Gardēžu maršruts”, tāpēc sakām paldies Valmieras TIC par sadarbību. Lai gan mēs priecājamies par ikvienu ciemiņu, šī grupa mums bija īpaša – pirmie “īstie” tūristi mūsu Dāvanu darbnīcā. Promejot katram viesim tika arī maza dāvaniņa – pašgatavotas ziepītes.Viesiem Trikātā bija ieplānota patiesi saspringta pēcpusdiena – vēl tika gatavoti šokolādes našķi pie “R Chocolate” saimnieces Raisas, bija tikšanās ar sieru meistari Inesi Ziemani, viesošanās zirgkopēju saimniecībā “Jaunupītes” un dārzniecībā “Krūzes”.

Laimīgu mājupceļu un gaidīsim jūs atkal! Iedvesmai ieskatieties http://iespejudurvis.lv/?q=lv/blog

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: