Satriecoši LABAS ziņas no Tirzas!

OLYMPUS DIGITAL CAMERATas nu ir noticis – abi Tirzas pamatskolas deju kolektīvi valsts skatē saņēma 1.pakāpes diplomus! Augsts novērtējums ļauj cerēt uz sapņa piepildīšanos – dejot Daugavas stadionā! Matemātiķi lika lietā kalkulatorus, un sanāca, ka šādā gadījumā uz svētkiem dosies 54% no 3. -9. klašu skolēniem, bet, ja paveiksies korim, kuram skates vēl turpinās, tad tie būs 70%. Vareni! Arī tad, ja tomēr paliksim mājās, esam tik daudz iemācījušies, ka tas nu patiešām ir ieguldījums katra paša un mūsu visu kopīgajā nākotnē. Paldies visiem par smagu un nopietnu darbu un par spēju nest vēstījumu: “Mums patīk tas, ko darām!”

Otra, ne mazāk LABA ziņa: pirmdien projektu nedēļā pie mums bija 7 Eiropas brīvprātīgie jaunieši. Darbošanās kopā ar viņiem bija ne vien aizraujoša, bet arī uz daudzām pārdomām rosinoša. Lūk, dažas atziņas, ko guva bērni:

  • Brīvprātīgie jaunieši ir draudzīgi, saprotoši, prot dalīties ar citiem, jautri, gudri (viņi cenšas runāt latviski!)
  • Jaunieši ir sakarīgi – nu tādi, ar kuriem var parunāties…
  • No brīvprātīgajiem es mācījos dzīvesprieku!
  • Es sapratu, ka var draudzēties ar citu valstu jauniešiem, ka citi cilvēki nav neforši…
  • Zināt angļu valodu ir svarīgi.

Tagad mēs daudz vairāk interesēsimies par Horvātiju, Itāliju, Franciju, Baltkrieviju, Vāciju un Portugāli, jo tur dzīvo Ulla un Kristīna, Martina, Maksims, Luka, Kventins un Flavio!

Šo pasākumu organizēja Eiropas brīvprātīgā Ulla, kura šajā mācību gadā darbojas Tirzas pamatskolā.

Labās ziņas apkopoja Tirzas pamatskolas direktore Svetlana Ziepniece

Projekts “Up!” (Nr. 2014-2-LV02-KA105-000299) tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA apr 1 apr 3 apr novada logo

erasmus logo

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: