Lieliskie jaunumi no Kusas

gerbonisMums Kusā ir patiesi labi jaunumi. Bez dažādām aktivitātēm, kas notiek visu laiku (piemēram, trešdien sākās Velo sprints Kusa – 2015), šobrīd esam guvuši apstiprinājumu diviem projektiem. Viens no tiem, kurā iesaistījāmies kā organizatori, ir ekspedīcija “Trīs soļi – 2015”; tas ir projekts Madonas novada jauniešiem, lai vasarā būt interesanta piedzīvojumu nedēļa, pat 10 dienas! Pie mums viesosies Bungu aplis! Otru projektu rakstīja biedrība “ARONAS PĪLĀDZIS”, un to iesniedzām “Borisa un Ināras Teterevu Fondam” par saturīgu brīvā laika pavadīšanu “Mans un Tavs brīvais laiks”. Ar šī projekta atbalstu papildināsim Rotaļu istabu; būs mums arī nodarbības pirmsskolas vecuma bērnu ģimenēm, papildināsim Virtuves stūrīti – būs mums daudz dažādu virtuves iekārtu un aksesuāru, lai apgūtu dažādas kulinārijas prasmes, bet no jauna izveidosim Mūzikas istabu, kurā būs dažādi mūzikas instrumenti, notiks nodarbības, veidosies jauniešu ansamblis, senioru dāmas varēs nākt ar savu ansambli pie mums uz mēģinājumiem, un vēl un vēl. Man ir tāds prieks, ka gribas visai pasaulei izstāstīt, tāpēc arī rakstu, jo dalīts prieks ir dubultprieks! Rīt svētdiena; mums Madonā deju skate, un no skolas piedalīsies divi kolektīvi! Viss turpinās!

Iveta Kaparkalēja Kusas „1. stāvā”

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: