Tirzas pamatskolas integrētās mācīšanās pieredze Starptautiskajā izglītības forumā

radi-AneteTirzas pamatskolas Radošās darbības nedēļas ietvaros Izglītības forumā „Skola digitālajā laikmetā”  prezentēja projektu “Pasakas ar ausīm” – integrētās mācīšanās pieredzi, filmējot. Jau vairākus gadus Tirzā skolotāju, bērnu, skolēnu, jauniešu, vecāku un vecvecāku kopā īstenotās iniciatīvas pārtop īsās amatiervideo filmiņās. Tā var būt ikviena aktivitāte: radošās darbnīcas, stundas, pulciņu nodarbības, kurā dažādu mācību  priekšmetu skolotāji strādā komandā ar kopēju mērķi un kopējā tematiskajā projektā. Brīvprātīgie jaunieši, vecāki, skolēni, bērni kļūst par līdzvērtīgiem komandas locekļiem, jo idejas rodas darot, un tas nav skolotājs, kurš pasaka “kā jābūt”. Vairāk informācijas un saites uz filmām varēsiet atrast http://www.tirzasskola.lv/?p=955#more-955.

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: