Pārmaiņu skolas Radi!2015 izglītības forumā: esam sasodīti progresīvi!

DSC09189Ar rosīgu gatavošanos nākusi un jaunus ieguvumus atnesusi šī gada Radošās darbības nedēļa radi!2015. Liels prieks, ka šogad starptautiskajā izglītības forumā „Skola digitālajā laikmetā” koši parādījās arī pārmaiņu skolas un kopienas: Tirzas pamatskola, Druvienas pamatskola, Brocēnu novads, arī mūsu Kurmenes kolēģi, šoreiz kopā ar Valles vidusskolu. Druvēnieši bija kopā ar animatori Daci Liepu, bet vislielākā atzinība pienākas Terēzei un Evertam (attēlā), kuri bija visjaunākie un vienlaikus visaizrautīgākie foruma dalībnieki, kas lietišķi darīja to, ko labi prot. Savukārt Tirzas pamatskolas komanda ar skolas direktori Svetlanu Ziepnieci priekšgalā, klausoties vieslektoros un runājoties ar citiem foruma dalībniekiem, nākuši pie atziņas, ka “esam sasodīti progresīvi” – vai gan labāks secinājums iespējams? Arī Brocēnu komanda, kuras sastāvā bija gan skolēni, gan skolotāji, gan novada pašvaldības izglītības nodaļas speciālisti,  mājās aizbraukusi iedvesmota, kā teica Olita Ļitvinova – ar spārniem. Esam pārliecināti, ka iegūtās idejas iesakņosies un atkal izaugs par jauniem, skaistiem Latvijas izglītības un kopienu attīstības stāstiem. Vairāk informācijas par foruma norisi un materiālus variet atrast www.radilatvija.lv

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: