Druviena – latviskās dzīvesziņas modinātava

2015-Plakats_asns_pdf-page-001Vai Jūs ziniet, kas ir Druviena un Druvienas cilts? Druviena – mazs un garā spēcīgs ciems, kas lepojas ne tikai ar savu vēsturi, atpazīstamiem notikumiem un slaveniem tautiešiem, bet galvenokārt ar saviem fantastiskajiem ciema ļaudīm, kaimiņiem un draugiem, kas sevi grib restartēt un atgriezt dzīvību sētā! Druvienas Cilts – ir ciema ļaužu un tās draugu grupa, kas sākusi rakstīt jaunu stāstu par Druvienu, novadu un Latviju. Šobrīd visas mūsu domas un darbi ir pie latviskās dzīvesziņas centra darbības paplašināšanas un jaunās Druvienas mājas lapas izveides www.druviena.lv.Katru dienu ir kaut kas jauns, nāk klāt jauna informācija, uzlabojumi. Pagasts un novads parūpējies, lai varētu pieņemt darbā cilvēku, kurš tieši nodarbosies ar visām šīm organizatoriskajām un komunikācijas lietām, rakstīs projektus, piesaistīs cilvēku un finanšu resursus. Nu šis cilvēks jau sācis strādāt.

Druviena – latviskās dzīvesziņas modinātava. Tā ir rakstīts mūsu mājas lapā. 20. un 21.martā iegriezīsim Pavasara Saulgriežus; izmantojot mājas lapu, pieteikties var un mīļi gaidīts būs ikviens interesents.

Vēl mums ir laba ziņa, ka ir atbalstīts Ziedot.lv un LVM sociālās jomas atbalsta projekts, kurš mums dos iespēju līdz pat gada beigām turpināt Vecāku skoliņas darbību. Tur paredzētas gan dažāda veida praktiskās nodarbības, gan vecāku mācības, gan svētku svinēšana un ekskursija, koriģējošā vingrošana, mūzikas nodarbības māmiņām kopā ar mazajiem bērniņiem. Augam un mācāmies.

Ar sveicienu no Druvienas,

VelgaČernoglazova, Druvienas pamatskolas direktore

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: