Kazdangas pusē dzīve kūsā!

Kazdangas_pagasts_COANu, piemēram, trešdienās Aizputes vidusskolas datorklasē notiek datorgrafikas kursi, savukārt angļu valodas kursi pirmdienās un ceturtdienās notiek Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centrā. Aizputes pilsētas bibliotēkā aprīlī notiks mācības „Teorētiskās un praktiskās iemaņas darbā ar datoru un internetu”, bet nodarbība „ Es zinu, ko vēlos un piepildu to. Mērķu veiksmīga definēšana un pašmotivācija” iecerēta kā jaunums. 9.aprīlī notiks Aizputes novada nevalstisko organizāciju Informatīvo dienu, lai jau darbīgie ļaudis varētu iedrošināt parējos, vēl biklos, stāstot gan par Latvijas Ekoskolu forumu, gan pašu vietējo biedrību darbiem.Un kur nu vēl tikšanās ar Radošās telpas „Ideju bode” vadītāju Kristu Kalnarāju 16. aprīlī! Sarunas tēma„ Radošās spējas un inovatīva darbība – pārmaiņu un panākumu veicinātāji”. Radošā telpa “Ideju bode” pirms trīs gadiem tika izveidota Liepājā ar galveno mērķi popularizēt Liepājas mākslinieku un dizaineru talantu, kā arī palīdzēt praktiski realizēt viņu radītos darbus. Paralēli notiek arī izglītojošs un informējošs darbs, organizējot lekcijas, seminārus, individuālas sarunas, daloties pieredzē vienam ar otru. Tomēr, lai ideja būtu konkurētspējīga, tiek atlasīti tie darbi, kas atšķiras no masveida produkcijas gadatirgos, suvenīru veikalos. Tiek izvēlēti rokam darināti vai īpaši dizainēti darbi, kas netiek ražoti masveidā rūpnieciski. Tie ir oriģināli, koši un pārsvarā dekoratīvi darbi. “Ideju bode” vēlas attīstīt ar apģērba dizainu, bet ar tā radīšanu praktiskām vajadzībām Liepājā šobrīd ir daudz jāstrādā.

Aizputes novada domes Attīstības nodaļas projektu vadītāja, NVO”KODOLS” locekle Biruta Konrāde atzīst: „Mums Aizputes pusē, arī Kazdangā viss, kas iesākās ar atbalstu iniciatīvas „Pārmaiņu iespēja skolām”  ietvaros 2009.gadā, un nu turpinās un iet plašumā”,  un saka paldies par vērtīgajām zināšanām, pieredzi, pozitīvismu, kontaktiem. Pamats uz kā atsperties ir, vēlme, vajadzība un prasme iet tālāk arī ir. Mācieties un iedvesmojieties no kazdangiešiem un Birutas!

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: