Tirzā būs jau trešais pagasta iedzīvotāju forums

3-forumsKas nepieciešams, lai ne vien iegūtu, bet arī noturētu cilvēku uzticēšanos? Konsekvence, atbildība par saviem vārdiem un darbiem un arī rūpēšanās ne tikai par lielām lietām, bet arī detaļām. Tirzas pagasta iedzīvotāju foruma organizētāji rūpējas gan par to, kā saturiski piepildīt dienu, gan to, kā cilvēki varēs nokļūt šajā pasākumā un atpakaļ mājās – afišā redzams arī pagasta autobusa saraksts. Liels prieks par to, kā plašumā un dziļumā aug biedrības „Sateka”, biedrības „KāpNes”, Tirzas pamatskolas, pagasta pārvaldes un, galu galā, daudzu jo daudzu tirzmaliešu sadarbība. Un tur, kur notiek labas lietas, atrodas arī atbalstītāji, šoreiz Borisa un Ināras Teterevu fonda veidolā. Saruna 24. februārī būs gan par to, ko var izdarīt paši, gan to, kur nepieciešama pašvaldības līdzdalība. Un, ja tā prātīgi visu izrunā un sadala atbildības, tad darīšana jau ir daudz vieglāka. Ja neziniet, kā īsti ķerties klāt vietējo ļaužu aktivizēšanai, droši jautājiet padomu tirzmaliešiem!

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: