Sākusies pieteikšanās līdzdalībai starptautiskajā izglītības forumā „Skola digitālajā laikmetā”

radi!2015_logotips_radosas_darbibas_nedela_fons_violetsKas notiek ar skolu un visu gadsimtiem būvēto izglītības iegūšanas un novērtēšanas sistēmu mūsdienu tehnoloģiju un globalizācijas ietekmētajā laikmetā? Kā mācīties? Kā mācīt? Ko iesākt ar to, ko esam iemācījušies? Par to un citu uzklausīsim ekspertu viedokļus, iepazīsimies ar Latvijā radītiem prakses piemēriem, diskutēsim un iedvesmosimies starptautiskajā izglītības forumā „Skola digitālajā laikmetā”, kas Radošās darbības nedēļas Radi!2015 ietvaros notiks 2015.gada 13.martā Rīgā, Biznesa augstskolas Turība telpās. Uz forumu aicināti skolotāji un skolu vadītāji, izglītības pārvalžu darbinieki, IZM un pakļautības iestāžu darbinieki, vecāki un visi, kuriem rūp un interesē mūsdienīga izglītība. Reģistrācijai izmantojiet saiti http://ejuz.lv/forumsradi2015. Vairāk informācijas par Radošās darbības nedēļu Radi!2015 http://www.radilatvija.lv/

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: