Sacenšas copētāji – Izvaltā tradīcija turpinās

5kopbildeIzvaltā lietas notiek, un nav laika skumt. Janvāris pagāja, absolventu vakara gatavošanās darbos, jau tuvojas forums un semināri, un apmācības, tomēr ir laiks ari iziet ārpus telpām. 2013. gadā aizsākām zemledus makšķerēšanas sacensību rīkošanu. Tagad tā ir tradīcija. Ar Krāslavas novada domes atbalstu nu jau notika trešās zemledus makšķerēšanas  sacensības „Izvalta 2015”. Pavasarīga saulīte, pieklājīga ledus kārta uz mūsu Sargavas ezera zilajiem ūdeņiem, sestdien, 21. februārī vienkopus pulcēja 29 zvejniekus. Lielo lomu ķērāji bija no Izvaltas, Krāslavas, Eglaines, Preiļiem, Daugavpils un Rīgas. Sapulcējās lieli un mazi ziemas zvejas cienītāji. Pēc pasākuma atklāšanas, instruktāžas un starta signāla, ar dažādu zvejas inventāru bruņojušies, copētāji devās uz ledus. Zivis dažus lutināja, bet no dažiem iebēga dziļāk dūņās. Tas nekas, visi taču zin, ka cope ir azarts un uzvar veiksmīgākais un prasmīgākais. Copētāji stāstīja, ka veiksmīgas copes noslēpums esot paša pacietībā, kā arī, ka savas veiksmes stāstus nav jāatklāj.

Visiem pasākuma dalībniekiem tā bija jautri un veselīgi pavadīta sestdiena. Apkopojot rezultātus, veiksmīgākie izrādījās ciemiņi no Preiļiem, jo visas godalgas viņi sadalīja savā starpā.

Sacensības ilga 3,5 stundas. Kopā nozvejots: 15 kg 338 g

1.vieta- Sandis Gribuška- 2 kg 578 g

2.vieta- Andris Kukors – 2 kg 70 g

3.vieta- Valentīna Karakone – 1 kg 446 g

Lielākās zivs īpašnieks – Anatolijs Petrovs – 390 g

Mazākās zivs īpašnieki: Anatolijs Fjodorovs un Antons Kukors.

Pasākumu atbalstīja Izvaltas pagasta padome un paši izvaltieši ar savu brīvpratīgo darbu un materiālajiem ziedojumiem. Ir taču jauki, tikties, darīt kaut ko kopīgu, pašu dzīves kvalitātes uzlabošanai.

lomi 2atgriezhas 4uzvaretaji 1starts

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: