Pašu gatavota mīļuma ballīte Briežuciemā

Valentindiena-kopbilde-DSC_0752Piektdien pēc mācību stundām  Briežuciema pamatskolā notika Valentīndienai veltīta ballīte. Pasākumā piedalījās visi, visi – sākot no sagatavošanas grupiņas knēveļiem līdz pat 9. klases skolēniem un, protams, skolotājiem. Lai gan Valentīndiena vienmēr Latvijā bijusi karstu diskusiju objekts, esam pārliecināti, ka labu, gaišu un pozitīvi tendētu svētku nekad nav par daudz. It īpaši, ja piedomājam pie satura un pie atziņas, ka jebkurā pasākumā un notikumā var ietvert daudz pamācošu lietu un zināšanu.Pasākumu organizēja skolēnu pašpārvalde un pašpārvaldes konsultante skolotāja Silvija. Lai gan – tas ir nosacīts apgalvojums; pareizāk skanētu tā: pasākuma organizēšanā pašpārvalde un skolotāja Silvija iesaistīja visu skolu.  Visu nedēļu līdz pat piektdienai visi – mazi un lieli grieza, krāsoja, līmēja, zīmēja, plānoja, šaubījās, atteicās un pēc tam atkal pieteicās, mēģināja, kļūdījās, pārvarēja bailes un uzdrošinājās. Pašpārvalde plānoja pasākuma budžetu un scenāriju un iesniedza to skolas direktoram.
Katrai klasei  vajadzēja izdomāt un organizēt jautru viesību spēli. Par mūziku rūpējās divi dīdžeji, bija skaisti noformēta zāle. Pasākuma laikā tika asināti prāti, jo 8.klases skolēns Dairis, kurš ir dzimis pasākumu vadītājs, klātesošajiem  uzdeva atjautības uzdevumus.  Vai zinājāt, kurš Latvijā nēsā lielāko cepuri? Tas, kuram ir lielākā galva!
Visi mazie sešgadnieki, kuri starp lielajiem ņirbēja kā mazas zivtiņas, tika burtiski nēsāti uz rokām. Lūk, ko nozīmē vienots skolas kolektīvs! Mēs, skolotāji, varējām mierīgu sirdi dzert kafiju skolotāju istabā, zinot, ka zālē viss būs kārtībā.
Un noslēgumā bija lielisks kopdarbs, kurš ir  no IAC 10 gadu darba konferences nošpikots un vairākus mēnešus kādam sirdī izauklēts.
Kas vēl jauns Briežuciemā? Janvāris bijis tāds klusā darba mēnesis, kopā ar skolas direktoru sagatavots un LVAF iesniegts projekta pieteikums vasaras nometnei, un vēl top šādas tādas idejas. Laiks pie mums jocīgs – te auksti, te silti, te slapjdraņķis, te putenis. Nav šai ziemai stabilitātes, nav pavisam, bet tas netraucē pilnā apmērā izmantot visu to, kas ir.

Silvija Ložmele, Briežuciemā

Valentīndiena Valentindiena-DSC_0702 Valentindiena-DSC_0730

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: