Mazo skolu pieredzes stāsts izskan Eiropā

24. februārī ar Latvijas pieredzi skolu kā daudzfunkcionālu skolu veidošanā Eiropas politikas tīkla un skolu līderības (European Policy Network on School Leadership – EPNoSL) virtuālās platformas ietvaros rīkotajā vebinārā, kura tēma ir skolu autonomija un iesaistīto pušu partnerība, dalījās Aija Tūna. Šis uzaicinājums prezentēt Latvijas pieredzi kārtējo reizi apstiprina, ka esam gājuši inovatīvu un pasaules tendencēm atbilstošu taku, kuras nozīmību līdz galam vēl neesam apzinājušies paši, un to viennozīmīgi vēl nav izpratuši un necenšas politikas lēmumus pārvērst politiķi. Tāpēc darbs jāturpina; tāpēc Latvijas balss šādā vebinārā tik svarīga. Kerija Peisere, kura pēta tehnoloģiju ietekmi uz šodienas pasauli, tostarp izglītību un sociālo sfēru, saka, ka šobrīd „vairāk kā jebkad agrāk mums būs nepieciešamas skolas, kas ir fiziskas, vietējai sabiedrībai atbildīgas organizācijas, kuras ir gatavas strādāt, lai veidotu dzīvotspējīgu un ilgtspējīgu nākotni ikvienam savā kopienā”. Izklausās pazīstami. Šajā un citos EPNoSL rīkotajos vebināros var piedalīties, izmantojot saiti http://www.schoolleadership.eu/epnosl_vip/event/webinar-4-autonomy-and-stakeholders-collaboration

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: