Kādi darbi? Kādas darba vietas? Kāds cilvēks?

jautajumaIzskatās, ka šajos laikos nav īsti prātīgi ticēt solījumiem, ka pēc tik un tik ilga laika tur un tur tiks nodrošinātas tādas un tādas darba vietas. Darba vietas rodas un izzūd, pārveidojas uzņēmumi, darāmie uzdevumi un sabiedrības pieprasījums. Jūs taču esat dzirdējuši par to, cik lielu daļu no pavisam tuvas nākotnes darbiem mēs vēl vispār nezinām, jo tādi vēl nav radušies. Un ir jau tagad – kurš gan vēl pirms pārdesmit gadiem varēja iedomāties par tiem dīvainajiem darbiem, ko veicam šodien? Par šiem jautājumiem padomājiet, apmeklējot izstādi „Skola 2015”, uz tiem meklējiet atbildes Radošās darbības nedēļas laikā. Bet jautājumus radīt varbūt palīdzēs Aijas Tūnas raksts laikrakstā „Izglītība un Kultūra”. Aija_Tūna_nākotne_un_izglītība_ IK_Nr_4_26_02_15.5

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: