Izvaltā saka: krāsaina pasaule un krāsu dažādība – tas ir prieks!

lilla (1)Visapkārt mūsu dzīves ir piepildītas ar dažādiem iespaidiem, emocijām, sajutām, kas virmo un aicina mūs iesaistīties, kļūt par sastāvdaļu šai krāsu dažādībai. Pasaule ir koša un skaista. Neviens negrib dzīvot pelēki bezkrāsainā pasaulē. Tieši tāpēc 26.februārī Izvaltas pamatskolā notika Krāsu parāde kā apliecinājums, ka dzīve ir krāsaina, un katrai krāsai ir sava nozīme, savs skaistums. Katras klases un pirmskolas bērni bija padomājuši, kā prezentēt savu krāsu.Tradicionāli, mani palīgi bija 2. klase; aicināju viņus izlozēt dalībnieku kārtas numurus. Sekoja, krāsu parāde. Visi, sākot no mazākajiem, izveidoja vienu skaistu krāsu paletes kopbildi. Kad tika iemūžināta mūsu krāsainība, sākās krāsu prezentācija. Pirmskola prezentēja dzelteno krāsu, 1. un 9. klases – balto, 4. klase – brūno, 6. klase – zelta, 7. klase – rozā, 8. klase – zaļo, 2. klase – lillā, 3. klase – zilo.

Pasākums izvērsās par jauku mūsu krāsainības un dažādības paraugstundu. Nemitīgi skanēja aplausi un bija jūtams skolas biedru atbalsts. Krāsas ar savu kosumu, un mēs ar atsaucību kopā vairojām prieku!

Inga Leikuma Izvaltā

brunazaljarozaadzeltkopb

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: