Par varu, atbildību un izglītību 3.0

glazeDienas skrien uz priekšu vēja ātrumā, atnesot janvārī pērkonu un zibeņus gan dabā, gan notikumos. Vēlējāmies un vēlējām laimīgu un labu jauno gadu, bet patiesībā neatliek nekas cits, kā pašiem būvēt savu jauno gadu, citādi arī šis būs tikai vēl viens tas pats vecais. Tehnoloģiju analoģiju izmantojot, jāvirzās prom no Izglītības 1.0 – varas laikmeta ar trīs stūrakmeņiem: lasīšanu, uztveršanu un atbildēšanu, cauri Izglītībai 2.0 – iesaistīšanās laikmetam, kurā bikli un fragmentāri mācāmies veidot saiknes, radīt un sniegt savu ieguldījumu, uz Izglītību 3.0, kas balstās uz pārliecību, ka saturs ir viegli un brīvi pieejams, un ikvienam jāiesaistās pašvadītā, uz interesēm balstītā mācīšanās procesā. Vairāk par to un skolas ikdienu lasiet Aijas Tūnas rakstā laikraksta „Izglītības un Kultūra” 15. janvāra numurā. Aija_Tūna_par -varu-un-izglītību-IK_NR_1_15_01_15-2.5

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: