„Labākās liecības” konkurss Baltinavas vidusskolā

Balt-liecibasLai veicinātu skolēnu motivāciju uzlabot savas sekmes, Baltinavas vidusskolā jau vairākus gadus tiek organizēts konkurss „Labākā liecība”. Divas reizes gadā – 1. semestra un mācību gada noslēgumā tiek apkopoti divi rādītāji: skolēnu individuālā vidējā atzīme un klases kolektīva vidējās atzīmes pieaugums, salīdzinot ar iepriekšējo mācību posmu.  Ziemassvētku eglītes svētkos tika paziņoti „Labākās liecības” konkursa rezultāti 2014./2015. mācību gada 1. semestrī. Pamatskolas (5.-9. klašu) grupā augstākā vidējā atzīme 9. klases skolniecei Arīnai Bistrovai (9,25 balles), vidusskolas (10.-12. klašu) grupā – 12. klases skolniecei Beātei Graudumniecei (9,14 balles). Savukārt uzvarētāji, salīdzinot klašu kolektīvu vidējās atzīmes pieaugumu, 1. semestra noslēgumā bija 8. klase pamatskolas posmā un 10. klase vidusskolas posmā. Janvārī, uzsākot 2. semestri, uzvarētāju klašu kolektīvi saņēma balvu – torti, bet konkursa uzvarētājus, kas izrādīsies labākie mācību gada noslēgumā, gaida galvenā balva – skolas autobuss klases ekskursijai. 1. semestra noslēgumā skolēni saņēma arī Baltinavas vidusskolas atzinības rakstus par labām un teicamām sekmēm 2014. gadā. Pie Ziemassvētku eglītes šie skolēni veidoja kopīgu foto. Nu jau pilnā sparā rit 2. semestris, un tuvojas Projektu nedēļa, kas skolā tradicionāli notiek februāra otrajā nedēļā pirms Žetonu vakara. Lai visiem labas sekmes, spārnotas idejas un vēlme neapstāties pie sasniegtā!

Imants Slišāns, Baltinavas vidusskola

Balt-liecibas 2 Balt-liecibas 1

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: