Brenguļu sākumskolai jaunajā gadā jauni starti

OLYMPUS DIGITAL CAMERA3. un 4. janvārī olimpiskajā sporta centrā Rīgā norisinājās VEF Latvijas jaunatnes basketbola līgas „Kāruma kausa” izcīņas otrais posms, kurā piedalījās Brenguļu sākumskolas basketbolisti. Jaunie censoņi apņēmības pilni devās savā pirmajā spēlē ar Siguldas komandu. Spēlētāji centās ievērot trenera Sanda Bukša norādījumus, ka spēlē ļoti svarīga ir aizsardzība un cīnījās par katru bumbu. Pārsteigtie pretinieki brīžiem nemaz netika pāri centram uz sava laukuma pusi, tikmēr brengulieši sparīgi meta pa grozu, cīnījās par atlēkušajām bumbām. To, ka mazs cinītis gāž lielu vezumu, lieliski pierādīja Jānis Šulcs, kurš bumbu grozā raidīja visvairāk. Mūsu izveicīgā Emīlija Ērgle naski pārtvēra pretinieku piespēles un guva skaistus grozus. Protams, ka gadījās arī pa kādai kļūdai, tomēr sportisti pierādīja, ka ir īsta komanda un sacīkstes atklāja ar uzvaru 30:20! Otrajā spēlē mūsu pretinieki bija turnīra līderi no Ādažiem ar treneri Aigaru Neripu, kuru pazīstam kā basketbola kluba Rīgas TTT un Latvijas sieviešu basketbola izlases treneri. Ādažnieki bija meistarīgāki un arī augumā garāki, tādēļ spēles sākumā mūsējie bija krietni apmulsuši un trenerim bija jāpalauza galva, kā likt Beverīnas novada jaunajiem basketbolistiem sasparoties. Kaut arī šoreiz spēle zaudēta, tomēr viegli tā netika atdota- brengulieši piespieda ādažniekus kļūdīties un ne katra uzvarētāju mestā bumba trāpīja grozā.

Otrajā sacīkšu dienā mūsu pretinieki bija jau spēcīgāka komanda no Siguldas. Brengulieši rādīja skaistu spēli, darbojās aizsardzībā, veidoja saspēli. Mairis, Aigars, Reinis cīnījās taktiski un no sirds. Mūsu brašā Emīlija spēles pirmajā pusē nopelnīja piezīmju normu (5) un sekoja noraidījums. Drosmīgi cīnoties par bumbu, nelielu savainojumu guva Jānis, taču medmāsas uzraudzībā ātri atguva cīņassparu un spēles prieku. Zaudējums šajā spēlē bija sāpīgs, tomēr arī no šādas pieredzes ir jāmācās.

Trenera uzmundrināti, brengulieši apņēmīgi uzsāka spēli ar Alūksnes komandu. Šoreiz viss gāja no rokas-saspēle, aizsardzība, metieni grozā un šo turnīru noslēdzām ar pārliecinošu uzvaru.

Turnīra bilance: 4 spēlēs gūtas 2 uzvaras un 2 zaudējumi. Lielisks rezultāts un nav kauns skatīties turnīra tabulā, jo Brenguļu sākumskolā basketbolu spēlē visi bērni – mazi un lieli un meitenes kopā ar puišiem. Paldies aizrautīgajam trenerim Sandim Bukšam, kurš māca mums mīlēt basketbolu, darboties komandā, cīnīties katram ar sevi un cīnīties visiem kopā.

Sandra Kaufmane, Brenguļu sākumskolas direktore

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: