Vai es drīkstu būt jūsu vecmāmiņa?

vecmaminaAr šādu negaidītu priekšlikumu uz Tirzas pamatskolu atnāca mūsu pagastā ļoti cienījams cilvēks – ilggadējā daktere Ieva Bērziņa. Tā nu mums tagad ir skolas vecmāmiņa, kas šonedēļ lasa grāmatas kopā ar pirmklasniekiem, spēlē galda spēles ar mazajiem skoliņā un runājas par pirmās palīdzības sniegšanas gudrībām ar vecāko klašu skolēniem. Ir patiess prieks par šo vienreizējo dāvanu skolai, skolas bērniem un viņu ģimenēm. Prieks par mazajiem bērniem, kuri aizrautīgi darbojas līdzi, un lielākajiem, kuri mācās ieklausīties. Prieks par dakteri Ievu, viņas sirds gudrību un spēju rast jaunu piepildījumu, sasniedzot skaistus un cienījamus vecmāmiņas gadus.

Svetlana Ziepniece, Tirzas pamatskolas direktore

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: