„Tirzas skola man iemācīja, ka nekas nav neiespējams,”

tieši tā, daloties savās pārdomās ar skolas biedriem, kuri pašlaik vēl mācās Tirzas skolā, saka Sintija, viena no 2013. gada absolventēm. Interesanti, ka līdzīgās domās ir vairums šī gada absolventu, jo tieši viņi jau bijuši daļa no Pārmaiņu skolu ēras Tirzas pamatskolā. „Šorīt es skaidri zinu, ka esam LABA skola – no absolventiem nāk anketas, kurās ir viss tas, kā dēļ ir vērts strādāt. Bet pats svarīgākais- viņi nebaidās runāt un darīt! Viss, protams, nav rožaini, bet, ja izauklējam vismaz dažus šādus jauniešus – urrā!, turklāt tie nebūt nav tikai tie, kas aizgāja mācīties uz vidusskolām,” tā skolas direktore Svetlana Ziepniece. Lūk, ko vēl raksta absolventi:Izbaudiet pamatskolas laiku, pretimnākošos skolotājus, transportu, sporta zāli!!!, visus pasākumus, ēdienu, jautros brīžus (Edijs, 2013.g. absolvents)

Nebaidīties uzdrīkstēties, vairāk ļaut, lai tevi atpazīst pēc darbiem, nevis vārdiem. Paļaujieties uz sevi un dariet to, kas patīk, jo tad jums uz darbu nekad dzīvē nebūs jāiet, jūsu ienākumi radīsies no jūsu sirdslietas.  (Renāte, 2013.gada absolvente)
Tirzas pamatskola man ir devusi sportisko un fizisko sagatavotību, kas man deva iespēju iekļūt Murjāņu sporta ģimnāzijā, jo ar mani strādāja un trenēja jau no bērna kājas. Daudz ko, protams, deva arī paša vēlme un motivācija strādāt, ko daru arī šobrīd.  Skola deva pieredzi Commenius projektā – iemācījos komunicēt ar citām tautām un iepazinu daļu no viņu kultūras; padarīja mani sabiedriskāku, visādu veida konkursos un pasākumos; padarīja mani komunikablāku, un tagad es nebaidos piedalīties visāda veida aktivitātēs. (Edijs)
Kā man pietrūkst, esot prom no skolas? Individuālās pieejas, uzklausīšanas.  ZPD, to laiku parasti gaidīju ar nepacietību, kad sāksies ZPD rakstīšana, aptaujas un viss pārējais, tas man ļoti patika; diemžēl, šeit tie netiek rakstīti. (Renāte, 2013.gada absolvente)
Ko protu labi? Protu komunicēt ar dažāda rakstura un vecuma cilvēkiem. Tirzas skola man iemācīja, ka nekas nav neiespējams. Lai kaut ko sasniegtu, nevajag sēdēt malā un salikt rokas klēpī. Ja vēlies, lai kaut kas notiek, tad celies un dari! (Sintija, 2013.gada absolvente)

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: