Latvijas Lauku forumam aizritējis pirmais desmits

llf-37Pārmaiņu skolu vārdā sirsnīgi sveicot Latvijas Lauku forumu pirmo desmit gadu jubilejā, mudinu ieklausīties mūsu Valda (ak, jā, un arī Latvijas Lauku foruma izpilddirektora p.i.) teiktajā: „Latvijas lauki ir bagāti, jo tajos ir tik daudz dārgakmeņu – cilvēku, kas piešķir Latvija unikālo vērtību! Tad kāpēc, lai tur nedzīvo? Latvijas lauki ir bagāti, jo tur virmo tik daudz ideju un pozitīvo pieredžu, kas parāda, ka tā vietā, lai sūtītu Jāni uz Lielbritāniju, mēs turp varam sūtīt Jāņa ražoto sieru. Tad kāpēc lai Latvijas lauki nebūtu vieta, kur strādāt? Latvijas lauki ir bagāti, jo tur ir tik daudz ko redzēt, sajust, izgaršot, sadzirdēt, piedzīvot …. un katru reizi kaut ko jaunu ….. un vienmēr pa īstam. Tad kāpēc lai Latvijas lauki nebūt vieta, kur viesoties? Latvijas Lauku forumam tie ir tikai pirmie desmit gadi, un mums kopā vēl tik daudz darāmu darbi un kopā mums ir jāveido gan mūsu, gan mūs kopienu, gan Latvijas lauku, gan Latvijas Lauku foruma, gan Eiropas lauku nākotne, un ceru, ka arī turpmāk būs tikpat piesātināts, interesants, izaicinošs un iespējām bagāts laiks!”

Tad nu kopā arī strādāsim tālāk!

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: