Ko vēlēties un kā darīt: daži ieteikumi pirmssvētku laikam

eglite LTMCLaikā, kad tik daudzi pārlapo dzeju krājumus, lai atrastu skaistākos vēlējumus, es aicinu atrast vēlēšanās un vēlējumus mūsos pašos un cilvēkos ap mums. Lai mēs sev un citiem vēlam spēju un drosmi no vēlēšanās nonākt līdz darīšanai, līdz pirmā soļa speršanai, lai izkustētos no punkta A un nonāktu nākamajā punktā. Lai apņemtos ticēt savai un citu varēšanai – uzrakstīt pirmo teikumu, apsēsties auditorijas priekšpusē, izteikt skaļi savu pieredzi, uzrakstīt projekta pieteikumu, aiziet uz deju vai mākslas nodarbību. Tā, lai ar konkrētiem darbiem nevis nodrošinātu ekonomikas darbošanos, bet, kā saka Kerija Feisere, „radītu pasauli, kurā dzīves centrā ir dzīve” un mums ir iespēja „izpausties kā cilvēkiem visā sarežģītajā daudzveidībā”. Lai ejam ikdienas gaitās, daudz vēloties, bet vēl jo vairāk darot. Ne no 1. janvāra, bet jau no šī paša brīža. Vairāk lasiet Aijas Tūnas slejā laikraksta „Izglītība un Kultūra” 18. decembra numurā. Aija_Tūna_vēlēšanās_un_darīšana_IK_Nr_22_18_12_14.5

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: