Tirzā turpinās darbi un jaunu ceļu meklējumi

Kaut arī dzīve piespēlē ne mazumu nepatīkamu situāciju un sīkumu, kuros viegli pazaudēt lielo kopbildi, mēs Tirzas pamatskolā kopš pagājušā gada, kas mudināja uz dizaina domāšanu un “uzdrīksties griezties arī pa kreisi” pieeju, īpaši piedomājam pie jēgpilnu radošu ideju iedzīvināšanas. Dzejas dienas šogad sanāca īpašas, un īpašs prieks par daudziem, bet jo īpaši par 9. klases skolēna Kristapa dzejoli, jo kopā ar šo puisi deviņu gadu laikā esam daudz iemācījušies arī mēs, pedagogi, un skola kopumā, atverot jaunu izglītības programmu. Mums padomā sākt jaunu tūri “Pasakām ar ausīm” – mazulīši dosies uz pagasta bibliotēku lasīt pasakas kopā ar ta saucamajiem “simtlatniekiem”, aicinot šos cilvēkus uz kopīgu pēcpusdienu, lai parunātos un pabūtu kopā. Savukārt 14.novembrī sociālā nama tantītes un onkuļi brauks ciemos uz mūsu “Skoliņu” un svinēs Latvijas valsts gadadienu kopā ar bērniem, viņu vecvecākiem, skolotājiem un darbiniekiem. Kā mums tas viss izdosies, noteikti pastāstīs Anete. Jā, un vēl mēs dosimies uz Druvienu uz maskošanās darbnīcu, iešanu budēļos un dančiem skolā. Jaunatklāti kaimiņi, par ko vel viens paldies jāsaka „Pārmaiņu skolu” iniciatīvai. Par mūsu jaunumiem var izlasīt arī skolas mājaslapā http://www.tirzasskola.lv/ Un arī par ciemiņiem allaž esam priecīgi.

Svetlana Ziepniece, Tirzas pamatskolas direktore

komentāri


Tavs viedoklis ir svarīgs: