Mazās skolas nonākušas arī akadēmiskās sabiedrības redzeslokā

AkDzive-vaksPrakses un zinātnes sastapšanās allaž ir nozīmīga, jo var palīdzēt labām idejām atsperties un iegūt plašāku pielietojumu. 28. novembrī Rīgā, akadēmiskās vienības “Austrums” telpās notika prominentā žurnāla „Akadēmiska Dzīve” jubilejas, 50. numura atvēršanas svētki, un varam būt lepni, ka tieši šajā numurā iekļauts Evijas Kļaves un Aijas Tūnas raksts „Mazā lauku skola Latvijā kā vietējās kopienas attīstības un dzīves kvalitātes resurss”. Žurnāls „Akadēmiska Dzīve” iznāk kopš 1958. gada, līdz 2005. gadam ASV (pilns žurnālu komplekts atrodams ASV Kongresa bibliotēkā), kopš 2006. gada Latvijā ar Latvijas Universitātes Akadēmiskā apgāda līdzdalību. Pateicoties plašajam sadarbības tīklam, tas tiek izplatīts ne vien Latvijā, bet arī ASV, Kanādā, Austrālijā, Vācijā, Zviedrijā un citviet pasaulē, kur nu, kā saka izdevēji, akadēmiskā saime un visi zinātkārie, varēs uzzināt par pārmaiņu skolu devumu Latvijas attīstības veicināšanā. Paldies visiem, kuri šīs pārmaiņas rada!

AkDzive-Dimants AkDzive-raksta priekslapa

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: