Kā Beverīnā tumsu gaišāku un priecīgāku padarīja

kirbisLai gan tad, kas lasīsiet šo ziņu, „mošķuļi un gariņi”, kā saka mūsu Beverīnas novada pārmaiņu un radošo ideju mudinātāja Linda Krūmiņa, jau atpūtīsies pēc 31. oktobra vakara darbiem un nedarbiem, bet pieredze un radošie risinājumi jau noderēs citai reizei vai citam gadam. Apdomājoties, cik ļoti labi tumsā spīdošo izgrebto ķirbīšu oranžie ģīmji piederas rudens tumsai un cik labi šajā gada tumšajā laikā noder arī pa kādam saldam kārumam, beverīnieši aši saorganizēja darbnīcu jaunajai paaudzei, kurā tapa saldumu diedelētāja līdzņemamais draugs – sikspārnis. Par to, kas un kā tapa, un kādus jaunus brīnumus jūs, iedvesmojoties no uzzinātā, varat pagatavot citiem svētkiem, lasiet biedrības „Iespēju durvis” mājaslapā ievietotajā rakstā http://iespejudurvis.lv/?q=lv/sveiciens-visu-sveto-vakara.  Gribu vien piebilst, ka katri svētki ir tik labi, cik labus mēs tos veidojam. Es biju priecīga un jutos iesaistīta, kad arī pie manām durvīm vakar atskanēja zvans, kas ziņoja par mazo ķekatnieku ierašanos. Labi, ka biju sagatavojusies!

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: