Gulbenes novada skolas ir par darbību un sadarbību

Gulbenes novada skolas – Tirzas pamatskola, Gulbenes 2.vidusskola, Rankas pamatskola un Lizuma vidusskola, kuras jau ilgstoši aktīvi realizē pilsoniskās izglītības projektus, prot organizēt akcijas kopienā un pulcēt sabiedrību savos pasākumos, rūpējas par izglītojamo spēju vispusīgu attīstīšanu un gatavību mūsdienu un nākotnes izaicinājumiem daudzkultūru sabiedrībā, 12. novembrī piedalījās IAC 10 gadu un Pārmainu skolu satikšanās darba svētku konferencē. Šoreiz klātienē izpalika Druvienas pamatskolas pārstāvji, toties ar skolu pārstāvjiem kopā bija Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķēls. Šis notikums mudināja atskatīties arī uz pašu novada skolu darbību un sadarbību, izjūtot gandarījumu par jau paveikto un gatavību uzturēt un attīstīt kopīgi aizsāktos attīstības virzienus. Vairāk lasiet http://www.gulbene.lv/index.php/izglit/met-drbs/134-pa/8075-novada-skolas-piedals-iac-10-gadu-svtku-konferenc

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: