Brenguļu sākumskolas dārgumu cīņas Madonā

IMG_20141027_100615Viens no mūsu, Brenguļu sākumskolas dārgumiem neapšaubāmi ir basketbola treneris Sandis un komandu, kas veidojas viņa vadībā. Oktobra nogalē jaunie basketbolisti mēroja ceļu uz Madonu, lai mērotos spēkiem ar vienaudžiem U-10 grupā. Šāda veida pieredzi bijām guvuši jau iepriekšējā mācību gadā. Tomēr lielākie mūsu komandas biedri skolu jau beiguši un tagad mums no jauna jāmācās atrast savu vietu laukumā, pašiem cīnīties un pašiem uzvarēt.Kaut arī mums pretī stājās nopietni spēlētāji, kuriem treniņi ir ikdiena, laukumā vienmēr dodamies ar cīņassparu un nevienu uzvaru pretiniekam tik viegli neatdodam. Pirmajā spēlē sevi liek manīt uztraukums un diemžēl piedzīvojam zaudējumu pret Līvānu komandu. Treneris Sandis mūs uzmundrina un māca, ka neveiksme jāaizmirst un jākoncentrējas nākamajai spēlei. Šoreiz mūsu pretinieki ir spēcīgā Rūjienas komanda, tomēr lai nu kam, mums nav dūša papēžos. Mēs cīnāmies no visas sirds! Mūsu īstās sacīkstes vēl tikai priekšā!

Otrajā dienā mums jācīnās ar mājiniekiem – madoniešiem. Šoreiz spēle iet no rokas, cenšamies neatkārtot iepriekšējās kļūdas un – uzvaram! Esam ļoti priecīgi un gatavi pieveikt ikvienu, kas tikai stāsies mums pretī. Mirdzošām acīm dodamies laukumā uz pēdējo turnīra spēli, kurā sacenšamies ar alūksniešiem. Spēle rit punkts punktā, neviens negrib padoties. Šķiet, ka uzvara jau rokā, tomēr veiksme šoreiz pretinieku pusē. Zaudējam ar viena punkta, starpību, kas turnīra tabulā mūs attālina 7 vietas aiz Alūksnes. Taču aiz mums paliek komandas no Bauskas, Siguldas, Madonas un Ogres.

Mājās braucam apņēmības pilni, nākamajās sacīkstēs liksim pretiniekiem trūkties un iegaumēt, kurā vietā kartē atrodami Brenguļi. Treniņos strādāsim jo čakli un uzklausīsim mūsu vienreizējo treneri Sandi Bukšu. Un pateicoties pašvaldības atbalstam, laukumā iziesim ar jaunajiem formas tērpiem.

Sandra Kaufmane, Brenguļu sākumskolas direktore

IMG_20141027_095925 IMG_20141027_100610 IMG_20141027_100623

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: