Mainās sporta laukums Vidagā

Šobrīd Vidagas Sikšņu pamatskolā un biedrībā “Pagasta attīstības grupa “Vireši”” ir ne tikai lietaina rudens un ekskursiju laiks, bet arī laiks, kad ar satraukumu sekojam notikumiem mūsu sporta laukumā. Pēdējo divu nedēļu laikā esam iepazinuši ceļu būves tehniku un vērojuši, kā tiek veidots asfaltēts laukums, vispirms izrokot bedri, tad savedot smilti, šķembas, to visu līdzinot. Visbeidzot pagājušās nedēļas piektdienā tika uzklāts jauns, melns, skaists asfalts. Urrā, mūsu pāris gadus sapņotais sapnis piepildās: šoziem varēsim slidot uz jaunā laukuma un nākamvasar varēsim tur spēlēt florbolu vai ielu basketbolu vai vēl kaut ko citu. Mūsu bērniem vairs nebūs jāspēlē spēles uz stāvlaukuma pie skolas, apdraudot sevi, autobraucējus un skolas logus un sienas. Šobrīd vēl tiek uzstādīts apgaismojums laukumam un gatavoti un uzstādīti borti hokeja laukumam.

Šī iespēja mums radās pateicoties LEADER projektiem, kurus atbalstīja arī pašvaldība. Šobrīd ir realizēts projekta “Sporta laukuma labiekārtošana Vidagā” pirmā kārta, kur 18781,90 EUR finansējums nāk no Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai pasākuma “Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijās” un 7982.31 EUR ir pašvaldības finansējums, kā arī pavisam neliels ir pašas biedrības finansējums. Darbus veica SIA “Ceļinieks 2010” no Smiltenes un SIA “Alūksnes energoceltnieks”. Nākamnedēļ noslēgsies projekta otra daļa, kur finansējums no LEADER programmas 2700 EUR un pašvaldības finansējums ir 2136,65 EUR.

Paldies visiem darbu veicējiem un finansētājiem. Mums prieks par sakārtoto vidi radīto iespēju visiem interesentiem nodarboties ar fiziskām aktivitātēm drošā vidē. Tālāk jāpiepilda sapnis par skatītāju tribīnēm pie sporta laukuma. Lai mums izdodas!

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: