Kurmenē čakli darbojas un prot pateikt paldies

20140824_122435Mēs varbūt neesam čaklākie rakstītāji, bet mēs esam rosīgi J . Pa laikam… Pēc labiem darbiem ir labi pateikt paldies darītājiem, un, pateicoties SFL iniciatīvas „Pārmaiņu iespēja skolām” atbalstam, bija iespēja pateikties tiem, kuri šogad aktīvi darbojošies. Biedrības brīvprātīgie – vecāki ar bērniem, devās izbraucienā uz Cēsīm un Ozolkalnu piedzīvojumu parku. Piedzīvojumu parkā visi kļuva par  “Supervāverēm”, izejot dažādu grūtību līmeņu  trases.  No 19 dalībniekiem, vecumā no 6 gadiem līdz cienījamam pensijas vecumam, tikai daži iepriekš bija iemēģinājuši spēkus līdzīgās trasēs “Mežakaķī”. Pārējiem tas bija jauns piedzīvojums un pārbaudījums . Kaut arī kādam gadījās palikt karājoties vairāku metru augstumā pa vidu trasei un gaidīt, kad palīdzēs nokļūt uz vienu vai otru pusi, vai pārvarēt grūtības ar ļoti kustīgiem elementiem – uz kura jāmēģina uzkāpt pirms tas aizšļūc bez tevis, izturēja visi – gan lielie, gan mazie. Katrs atbilstoši varēšanai. Pēc labas atpūtas, protams, garšīgas desiņas pie ugunskura. Paldies Vecumnieku novada domei par atbalstu ar transportu.

Jau citā kompānijā, mēs braucām uz Rīgu skatīties Leļļu teātri. Piecas ģimenes ar bērniem noskatījās izrādi “ Joka pēc alfabēts” . Ar šīm ģimenēm sadarbojamies jau kādu laiku un droši vien tiksimies vēl. Visi pateicības vārdi no ģimenēm un arī neliela dāvaniņa tika man, lai gan lielākais paldies, protams, SFL iniciatīvai, no kuras tika finansiāli atbalstīta biļešu iegāde, un Vecumnieku novada Sociālajam dienestam, kas nodrošināja transportu.

Kurmenes skolā otro gadu darbojas Labdarības virtuve, ko finansē nodibinājums “Borisa un Ināras Teterevu fonds”. Labdarības virtuve darbosies no 2014.gada oktobra līdz 2015.gada maijam.

Kristīne Jansone

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: